Zľavy, zľavy,....

9/28/2015

Všetky milujeme zľavy. Len pred pár dňami som bola kupovať veci do súťaže, ktorú pre vás chystám a tak isto som šla využiť dvojitú zľavu, vďaka ktorej som si rozšírila zbierku dekoratívnej kozmetiky. Myslím, že zľavám neodoláme asi ani jedna z nás. Celé mesiace pokukujeme po nejakom tričku či bunde a čakáme kedy ju zlacnia, pretože možno nemáme toľko prostriedkov na to, aby sme si ju kúpili sami, rodičov zdierať nechceme a je nám ľúto toľko peňazí vyhodiť (čistá ja :D). A keď prídu zľavy, utekáme za ňou a konečne môžeme dobre spať. :D A to nehovorím o zľavách na konci leta či zimy! Všetko čo nám chýbalo a čo sme chceli si vtedy dokúpime a bohužiaľ hlavne cez leto, niekedy sa príliš rýchlo ochladí a veci už nevynosíme. Ale aspoň máme čo na ďalšie leto, nie? :D

A práve kvôli týmto zľavám píšem dnes článok. Mnoho z vás určite pozná nejaké stránky, kde sa zhromažďujú veci, ktoré môžete v určitom časovom období kúpiť či zarezervovať ako napríklad ubytovania za zvýhodnenú cenu.

Dnes by som vám však chcela dať do pozornosti inú stránku a to konkrétne www.zlavovekody.com . Je to vlastne niečo podobné ako vyššie spomínané, avšak je to dosť odlišné. Nie sú tam predmety či akcie, ktoré môžete využiť a kúpiť za lacnejšie. (Snáď ste pochopili ako to myslím. :D) Už podľa názvu stránky asi môžete tušiť, že ide o zľavové kódy, ktoré na stránke môžete nájsť.

Je tam veľa značiek/obchodov na ktoré si môžte uchytiť nejakú zľavu. Od šiat, cez elektroniku, športové potreby, bytové doplnky, kozmetické značky, erotické obchody či dokonca aj jedlo. Výber je naozaj veľký, stačí sa len pozrieť a môžete vyberať z toho, ktorý vás najviac zaujme.

A ako ich teda získate? Veľmi jednoducho. Sú dve možnosti.

1. Prvá z nich je, že po rozkliknutí všetkých zliav si vyberiete tú, ktorá vás zaujala a zo stránky vás priamo presmerujú na konkrétny e-shop alebo vás len upozornia na zľavy, ktoré majú v kamenných predajniach. Radšej pridám aj obrázky, aby ste si to vedeli lepšie predstaviť, keby to píšem nechápavo. :D2. Druhá možnosť je tá, že získate zľavový kupón (kód) na nákup v konkrétnom obchode. Napríklad -25% na nákup cez internetovú stránku značky H&M. Ten získate kliknutím na "Použi  zľavový kód". Kód sa vám ukáže v novom okne, ktorý už len skopírujete a vložíte do objednávky na e-shope. Stránku vám okamžite otvoria, čože sa nemusíte zdržovať ešte tým, že si ju začnete otvárať.
Čo sa mi páči je, že nie je treba žiadnej registrácie. Kódy dostanete okamžite, sú dostupné pre všetkých. Samozrejme, máte možnosť sa aj registrovať a tak budete rýchlejšie informovaní o zľavách, ktoré pribudli. :) Ale to je už každého osobná vec.

Dúfam, že sa na stránku pozriete a skočíte si pre nejakú tú zľavu! :)

You Might Also Like

0 komentárov

Štatistika

Kontaktujte ma

Meno

E-mail *

Správa *