Žiarivé novinky Yves Rocher I Act Beautiful

5/15/2017

Minulý mesiac sa v kamenných obchodoch ako aj na internetovej stránke Yves Rocher objavila  jedna kozmetická novinka a počas tohto mesiaca pribudli ďalšie dve, tak som sa rozhodla, že by nebolo na škodu napísať o tom jeden článok a možno tak niektoré z vás s nimi oboznámiť. 

Nezvyknem písať takého druhy článkov a asi ani vo veľkom nezačnem, no myslím, že raz za čas to nikomu neublíži a hlavne som konečne potrebovala aj takýto oddych na blogu. Posledné dni zápočtových písomiek som mala hlavu len vo vzorcoch a teraz ako začalo skúškové, mám viac času na blog, kedže všetky predmety mám na konci mesiaca alebo začiatku júna. Ako odrazový článok som si zvolila teda tento, tak dúfam, že vás bude zaujímať.

Ceruzky na oči JUMBO & riasenka Sexy Pulp
Novinky, ktoré sú na predajniach už mesiac sú tieto ceruzky na oči JUMBO v krásnych sviežich, žiarivých farbách ideálne na jar. Na obrázku vidíte všetky odtiene, ktoré sú k dispozícii, čiže celkovo 15 odtieňov. Obsahujú marhuľový olej, vďaka ktorému sú ceruzky jemné a ľahko sa rozotierajú na viečku. Dajú sa teda použiť aj ako linka alebo tieň na oči. 

Tieto žiarivé farby krásne doplňuje extra čierna riasenka Sexy Pulp so zložením obohateným o prírodné pigmenty.  Rúž Grand Rouge & Rouge Vertige  

Novinky zo začiatku mája sú opäť v znamení žiarivých farieb a blahodárnych vyživujúcich textúr. Tentokrát sa jedná o novú kolekciu rúžov a to rovno dvoch - Grand Rouge a Rouge Vertige. Oba rúže neobsahujú žiadne parabény, silikóny či minerálne oleje.Rúž Grand Rouge prichádza s 20-timi matnými odtieňmi ultra pigmentovaných farieb, obsahujúcich blahodárny olej z kamélie. 

Stojí okolo 12 €, čo je viac ako by som bola za rúž ochotná dať, no som si istá, že sa kvalita cene vyrovná. 
Rúž Rouge Vertige prináša celkovo 40 odtieňov s troma efektmi od najjemnejších prirodzených farieb až po intenzívnu červenú. Obsahuje vyživujúci čerešňový olej a môžete si teda vybrať z týchto troch efektov: lesklý, matný a perleťový.

Lesklý efekt má lesklú textúru s prirodzeným krytím a má 12 odtieňov, matný efekt má matnú krémovú textúru s perfektným krytím a 20 odtieňov a nakoniec perleťový efekt tiež s krémovou textúrou v ôsmich odtieňoch.

Koncentrovaný sprchovací gél & Act Beautiful

Posledná "zelená" novinka, ktorú spomeniem príde do predajní až v júni, no ten je tu už o malú chvíľu. Všetci vieme, že je potrebné viac dávať pozor na našu planétu a byť k nej priateľskejší, separovať, šetriť a nezahlcovať ju odpadom, ako napríklad aj plastom. 

Práve v tomto duchu je tu novinka v podobe „flakónu plného inovácií“, ktorá spája atribúty nového claimu značky YR Act Beautiful. Iste viete, že Yves Rocher sa stará nie len o našu krásu, ale aj o krásu a zdravie planéty a vysadili vyše 60 miliónov stromov. Toto presvedčenie teraz vystupuje pod jednoduchým názvom Act Beautiful.


Ekologicky sa teda po novom budeme môcť správať už aj v sprche vďaka koncentrovanému sprchovaciemu gélu. Je 4-krát koncentrovanejší s patentovanou mnohovrstevnou lamelovou štruktúrou a možno ho presnejšie dávkovať vďaka praktickému uzáveru s membránou

Pre jedno použitie tak stačí len jedna kvapka a hoci má balenie len 100 ml, vystačí na 40 kúpeľov. Je to taký istý počet kúpeľov ako pri inom 400 ml balení sprchového gélu. 
Sprchovací gél je pH neutrálne,bez konzervantov a 97 % zložiek je prírodného pôvodu. Rešpektuje prírodu a teda flakón je recyklovateľný, mycie zložky sú 100 % rastlinného pôvodu a spotreba plastov a skleníkových plynov je o polovicu menšia.

Na výber je z troch sprchových gélov s vôňou Vanilky, ktorý poteší telo i myseľ hrejivou vôňou s kvapkou zmyselnosti, Oliva & petit grain, ktorý dodá potrebnú rovnováhu, navodí pocit pokoja a uvoľnenia a nakoniec Mango & Koriander. 


A nezabudnite, že za každý produkt označený logom I LOVE MY PLANET, je zasadený jeden strom.

Už ste si všimli alebo vyskúšali niektoré spomenuté novinky? Čo hovoríte na "zelenú" novinku?

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Odpovede
  1. rúže už sú na predajniach :) a ten gél chcem skúsiť aj ja :D

   Odstrániť
 2. Ty rtěnky vypadají skvěle :) A je hezké, že nemyslí pouze na zisk, ale i na ekologičtější varianty výroby :)

  Pauline’s Tiny World♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nádherné sú aj tie odtiene, dnes mi pár z nich prislo :) a presne, zisk nie je vsetko :)

   Odstrániť