About

Vítam vás na mojom blogu, ktorý som si založila po niekoľkých neúspešných pokusoch osobných blogov. 

Primárne bol tento blog založený na posúvanie dobrej energie, pozitívneho myslenia a cesty za vysneným telom. Toto už ale neplatí. Vysnené telo ešte stále nemám. 

Pozitívne myslenie a dobrú energiu sa ale snažím posúvať naďalej. Preto na svoj blog uverejňujem články týkajúce sa môjho života – čiže čím žijem, čo ma zaujíma a čo chcem, aby ste mali možnosť spoznať a možno vám tak aj pomôcť. Niekedy to sú aj tipy pre blogerov alebo na miesta, kam vycestovať za študentský rozpočet, čiže poväčšine len po našom krásnom Slovensku alebo okolitých krajinách.

Okrem toho tu nájdete aj veľa recenzií, na ktoré je blog primárne zameraný teraz. Momentálne sa venujem skôr telovej kozmetike než dekoratívnej, ale to sa možno časom zmení, keď si nájdem cestu späť k líčeniu po mesiacoch prestávky kvôli operácii očí. Aj napriek tomu tu ale možno nájsť veľa recenzií práve z dekoratívnej kozmetiky. 

Síce menej, ale na blog uverejňujem aj čo-to z módy. Väčšinou ide o kúsky, ktoré momentálne nosím najradšej alebo som ich našla za dobrú cenu v niektorom obchode, či už na internete alebo v kamenných obchodoch. 

Autorka


20 ročná študentka Ekonomickej univerzity, optimistka v znamení rýb, ktorá sa pomaly dostáva k tomu, čo by chcela v živote robiť. Rada fotím prírodu (stále amatérsky ale s vášňou), vlastním Zenit E, ktorý je mojou druhou láskou hneď po najlepšom chlapovi v okolí a mojou treťou láskou je auto snov - Volvo XC 90. Rada objavujem nové miesta, prekvapujem nie ostatných ale asi najviac samú seba a hlavne milujem písať. To všetko sa snažím dostať aj na blog. Vždy toho bude ale viac... 


Dúfam, že si tu nájdete čo vás zaujme a budete sa sem radi vracať. 💗

FACEBOOK / INSTAGRAM / BLOGLOVIN / TRENDBOOK